Uudised

Naiste I Liiga 3. voor

Teisipäeval 17.11 kell 19.30 kohtusid Viljandi Spordihoones Viljandi Metall ja Gerardo´s Toys Neemeco. Võitja selgitati välja kolme geimiga - 25:23, 25:23, 25:22 geimivõitudega jäi võit koju.

Mäng oli äärmiselt põnev,  samas mõlemalt poolt ka vigaderohke. Meie omavigade arv mängus oli 34 (vastasel 22).  Rünnakuvigu tegime 14 ( punkte 39) ning pallinguvigu 16, vastukaaluks 10 serviässa. Senistes mängudes on need numbrid olnud pigem teistpidised. Neemeco vastas 5 ässa ning 10 veaga.  Blokipunkte saime 4. Rahule võime jääda oma pallinguvastuvõtuga, vastuvõtt oli 62% sealjuures exc.40%. Eriti täpne ( lausa 84%, exc 63%) oli palling vastuvõtul Looral. Rünnakul me niipalju efektiivsust näidata suutnud, protsent jäi võistkonnal 39%.  Mängu resultatiiivseimad olid Maren 15 ja Laura 11 punktiga.

"Mängu algul leppisime kokku, et võtame pallingul riski, kuid vigu oli liiga palju. Samas just olulised geimilõpud võitsime tänu õnnestunud pallingule. Esimese geimi 19-22 seisu pöörasime vahetusest mängu tulnud Sonja servidega 24:22 eduks. Teise geimi 22:23 kaotusest tulime välja Laura pallinguässa ning 2 väga hea serviga, ning kolmandas geimis 20-20 seisust pallis Kelly 24-20 seisuni. Oleme väga rahul, et suutsime kõik geimid just lõpus väga kindlalt mängida ning kaotusseisud enda kasuks mängida. Kiitma pean ka vahetusmängijaid, kes tõid igal korral mängu positiivsed pöörded."

Järgmine mäng on 29.11 kell 13.00 Pärnu Sk vastu Pärnu spordihallis.

17.11.2020 Loe lähemalt

u16 Eesti karikavõistluste III koht

Nädalavahetusel peeti Rae vallas Jüril tüdrukute U-16 KV . Kuna Covid 19  haigestumine on suurenenud, siis ei jätnud see ka võrkpallivõistlust puudutamata. Narva võistkond sai päev enne võistluste algust teada, et nad osaleda ei saa. Karikavõitjat hakati selgitama 7 võistkonna vahel. Viljandi tüdrukud said III koha.

Esimese päeva vastasteks olid VK Täht, SK Tats ja Kohila VK. Kõik vastased alistati 2:0. Viljandi - Vk Täht  2:0 ( 25:12, 25:20), Viljandi -Sk Tats 2:0 ( 25:11, 25:10) ja Viljandi - Kohila Vk 2:0 (25:16, 25:8).  Laupäeval tegime ise esimest korda DataVolley programmiga statistikat, kolmest mängust kaks mängu saime salvestatud. Sk Tatsi vastu lõid tüdrukud 16 pallinguässa, vigu oli 4. Pallingu vastuvõtt oli 67% ning rünnak 43%. Kogu mängu peale tegid tüdrukud kokku ainult 6 viga, seda siis nii pallingul kui rünnakul, lisaks ka 4 vastuvõtuviga. Kohila Vk mängus oli meie pallingu vastuvõtt 60% ning rünnak samuti 43%. Pallinguässasid oli 13 ning vigu 6, kuid meie palling üldiselt oli väga hea, sest vastase vastuvõtt oli ainult 28%. Selles mängus oli päris palju omavigu, esimeses geimis lausa 12 ning teises 6.  Vastane sai terve mängu peale vaid 3 rünnakupunkti, ning 2 serviässa.

Võistluse teine päev oli väga pingeline, vastasteks kolm tugevat võistkonda. D-kl võitja Rae SK/Peetriga oli mäng väga pingeline. Lõime 6 pallinguässa, samas tegime 10 viga. Pallingu vastuvõtt oli 52% ja rünnak 45%. Võit 2:1 tuli tubli kaitsemängu ja hea emotsiooniga mängides. Ilma puhkepausita Selver Tallinn I  vastu mängides saime võidu 2:0. Vastuvõtt oli protsentuaalselt sama eelmise mänguga- 52% , rünnakuprotsent oli madalam - 40%. Seevastu serv oli selles mängus parem -  serviässasid oli 10 ja vigu 4.

Saime pool tundi puhata ja Rae Jüri käest tuli kaotus 0:2. Pallingul tegime 8 ässa ja vastuvõtt oli 50%, aga oma rünnak jäi  nõrgaks- ainult 33%.

Turniiri lõpuks jäi kolm võistkonda ühe kaotusega - Rae Sk / Jüri, Rae SK/ Peetri ja Viljandi SK 7 Vilvol. u16 vanuseklassis saavad määravaks võrdses seisus võistkondade omavahelised mängud, ning nende geimide suhe. Viljandi Sk geimide suhe oli nõrgeim - 2:1 võit ja 0:2 kaotus. Seega turrniiri kolmas koht.

Treener Merle: "Tüdrukud olid kurvad, sest turniiril olid kõik mängud pühendumisega mängitud. Me pingutasime kõvasti, aga Rae/Jüri oli selles mängus meist natukene parem. Geimid vastavalt 22:25 ja 23:25. "

Võistkond mängis koosseisus: Hanna Koks, Kaisa Rei, Emma Vilberg, Anette Agasild, Lisett Türk, Marie Miilen, Gertu Koik, Kätriin Villems ja Kädi-Lii Väli.